Në radhë


Momenti kur shqiponja mbyt një derr të egër

1108 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Të shikosh shqiponjat që gjuajnë është gjithmonë interesante. Këta grabitqarë të mrekullueshëm derdhen me qetësi përmes ajrit, duke kapur gjahun e tyre pa dyshim me kthetrat e gjata e të mprehta dhe janë të afta ta çojnë shumë larg prenë e tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë