Në radhë


Momenti kur skiatori zbret prej ndërtesës në tokë

82 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një video tregon se si një burrë në dëborë i vuri aftësitë e tij në provë duke e kthyer me sukses një çati të mbuluar me dëborë në Finlandë në një pistë skish vërtet argëtuese.

Videoja paraqet, Niels Schack si skiator në dëborë, duke filluar të rrëshqasë ngadalë nga çatia në një ndërtesë.

Ndërsa ai po zbret, Schack është në gjendje të kontrollojë tabelën kur del nga çatia në një strukturë të ngushtë mbështetëse.

Ai pastaj vjen në fund të rrëshqitëses dhe bën një ndalesë të sigurt.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë