Në radhë

momenti.mp4
syrinet
88 Shikime

Momenti kur trupat e dy të rinjve transportohen për në morg

179 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Pas disa orësh, për shkak të vështirësisë së zonë ku ndodheshin, është bërë i mundur transportimi i trupave të dy të rinjve të vrarë, Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
88 Shikime