Në radhë

momenti.mp4
syrinet
95 Shikime

Momenti që do të bëjë xhiron e botës: Messi i shkatërruar nga duartrokitjet e të pranishmëve

221 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Aug 2021 / Në kategorinë Sports

Lionel Messi zyrtarisht i ka thënë lamtumirë fanellës së blaugranëve pas 20 vitessh. Pak çaste më parë ai dha dhe konferencën e tij të lamtumirës ku foli për tema të ndryshme.Në fund të fjalimit të tij lamtumirës, ​​të gjithë të pranishmit dhanë një duartrokitje të fortë të cilat zgjatën 30 minuta , minuta të cilat lojtari argjentinas nuk arrriti të mbante dot lotët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
95 Shikime