Në radhë


Momenti tronditës kur një makinë me një familje brenda bie nga një urë e ngritur

121 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Oct 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Një familje në Belgjikë ka përjetuar një eksperiencë të frikshme kur tentoi të kalonte urën “Marie Thumas” në qytetin e Leuven-it. Videoja prej 18 sekondash tregon një makinë të kuqe tashmë në urë kur ura fillon të ngrihet. Për shkak të pjerrësisë, automjeti rrëshqet mbrapsht dhe këmbësorët që ndodhen aty pranë duken të frikësuar. Përfundimisht makina bie në rrugë dhe përmbyset.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë