Në radhë


Motori humb kontrollin dhe godet Benz-in, një i plagosur në Korçë

235 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Motori humb kontrollin dhe godet Benz-in, një i plagosur në Korçë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë