Në radhë

Protesta per Lear Kurtin
syrinet
66 Shikime

Motra e dëshmorit e ndalon Kurtin në rrugë dhe i kërkon llogari

123 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 26 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, gjatë përvjetorit të 23-të të masakrës në Krushë të Madhe, u përcjell me një moment jo të mirë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Protesta per Lear Kurtin
syrinet
66 Shikime