Në radhë


Muzeu i çudirave në Japoni, siç nuk mund ta kishit menduar

1078 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Në Japoni, një muze i ri pop-up inkurajon udhëtarët që të bëhen të vetëdijshëm për "unko" (që do të ishte "poop" në anglisht dhe saktësisht jashtëqitje).

Muzeu Unko ndodhet në Yokohama, në prefekturën Kanagawa, rreth 40 km në jug të Tokios.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë