Në radhë


Në gjendje kritike dhe mes gjakut, të aksidentuarit nuk i vjen vjen as policia e as ambulanca

189 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Dec 2019 / Në kategorinë News & Politics

Pamje të rënda

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë