Në radhë


Në mes të rrugës dhe pa ndjenja/ Ç'ndodhi pak minuta më parë në Gjirokastër

36 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Pamje

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë