Në radhë


‘Në emër të kombit që duhet të ekzistojë, më 25 prill 2021, të gjithë kundër shpopullimit’

231 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shqiptarët ky popull i ikur, gjithë jetën me çantën në krah. Një popull që I ka rezistuar dhunës së pushtuesve të huaj për të lënë vatrat dhe që janë përzënë dhunshëm nga politikat antikombëtare të atyre që votuan. 25 prilli është një ditë shprese që të gjithë të kthehen dhe ti japin shpresë vendin, në radhë të parë për veten e tyre. Ky është lajmotivi I videos virale që po thyen rrjetin të njeriut të memeve, Genc Sejko.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë