Në radhë


Në shtëpinë e re të Luanës

88 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Aug 2021 / Në kategorinë Entertainment

Luana Vjollca ka bërë një blerje të re, një shtëpi në Prishtinë që na e ka treguar me postimin e fundit. Moderatorja duket se ka zgjedhur një vend me luks dhe me pamje nga qyteti.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë