Në radhë


Nëna var vajzën nga ballkoni

216 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 12 Jun 2021 / Në kategorinë Film & Animation

E dehur, dhe e bezdisur nga të qarat e saj, 23 vjecarja ruse Anna Ruzankina vendosi t`i jepte një ndëshkim të fortë vajzës së saj vetëm 3 vjece, Anastasia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë