Nënshkruhet protokolli i bashkëpunimit mes policisë shqiptare dhe asaj malazeze

65 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Sezonit turistik 2021/ Nënshkruhet protokolli i bashkëpunimit mes policisë shqiptare dhe asaj malazeze

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas