Në radhë


‘Na puthin në fushata pastaj nënën ku ta kemi’

207 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Aktori Mehdi Malkaj ka marrë pjesë në tubimin e sotëm para Teatrit të Korçës për të sensibilizuar njerëzit që të firmosin peticionin për rindërtimin e godinës së Teatrit Kombëtar aty ku ishte dhe siç ishte.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë