Në radhë


Naftëtarja greviste e urisë në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

99 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një nga gratë grevistë naftëtare mësohet se është dërguar këtë mbrëmje në gjendje të rëndë në spital.
Shëndeti i Silva Fejzaj mësohet se është rënduar ndjeshëm gjatë orëve të fundit, dhe për këtë arsye është dërguar në urgjencën e Spitalit të Ballshit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë