Narkopolicia keqtrajton pensionistet dhe invalidet tek Mali i Robit!

69 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një grup pensionistësh invalidë të cilët kanë marrë leje për të bërë plazh në Malin e Robit në Durrës kanë denoncuar dhunën e policisë ndaj tyre,
Siç shikohet edhe nga pamjet e publikuara nga ish-kryeministri Berisha, forca të shumta kanë rrethuar dhe dhunuar të moshuarit, kjo pas ankesës së një hoteli ngjitur me kampingun ku po pushonin grupi i pensionistëve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas