Në radhë

NASA
syrinet
66 Shikime

NASA bën një zbulimin shokues për asteroidet

967 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një zbulim shokues është bërë nga Bennu. Anija e NASA-s e cila analizon asteroidin ka vënë re që herë pas here ai ‘gjuan’ shtëllunga pluhuri dhe në këtë mënyrë duket si i mbuluar në mjegull. Një fenomen i ngjashëm nuk është parë kurrë tek një asteroid më parë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

NASA
syrinet
66 Shikime