Në radhë


NASA ndërron bateritë e stacionit hapësinor

607 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Inxhinierët e fluturimit Nick Hague dhe Anne McClain nga NASA të Ekspeditës 59 përfunduan shtegun e tyre hapësinor në orën 2:40. EDT.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë