Në radhë


Ndërtohet hoteli i parë në botë në formë kitare elektronike

441 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Pse të qëndroni në një hotel të rregullt shumëvjeçar ndoshta edhe me një histori specifike kur mund të qëndroni në një kitarë? Një hotel modern në formën e një kitare elektrike.

Këtë vjeshtë, hoteli i parë me formë kitarë në botë do të hapet në Floridën e Jugut. Dhe tani mund të rezervoni një dhomë në kullat e reja të saj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë