Në radhë


Ndërtohet kolovajza e parë në botë me ujë

816 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Kolovajza e parë e mbushur me ujë dhe ku njerëzit do të zhvendosen posaçërisht në sajë të trysnisë së ujit është ndërtuar për herë të parë në botë.

Ajo është quajtur Cheetah Chase, dhe pjesëmarrësit madje do të jenë në gjendje edhe të garojnë me njëri-tjetrin në të. Pra nuk do të jetë një argëtim i njëanshëm por përkundrazi ata edhe do të konkurrojnë me njëri-tjetrin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë