Në radhë


Ndërtohet lagja vertikale, e lartë 45 kate

989 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Është ndërtuar të jetë një hotel me pesë yje dhe të ketë apartamente luksoze, Kulla e Davidit, një rrokaqiell 45-katësh në Karakas, Venezuela, konsiderohet tani lagja më e lartë në botë.

Rrokaqielli do të ishte një gur i çmuar për qytetin, por kur Venezuela hyri në një krizë të rëndë ekonomike në vitin 1994, veprat u braktisën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë