Në radhë


Ne të gjithë mund të flasim gjuhë të ndryshme por sfida jonë kryesore sot ka ....mp4

277 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Ilir Meta ka falenderuar vendet mike të BE për ndihmën e dhënë ndaj Shqipërisë për përballimin e situatës së Covid në vend.
‘Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të Bashkimit Europian për ndihmën bujare të dhënë Shqipërisë për përballimin e pasojave të COVID-19. Së bashku do t'ia dalim!’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë