Ngarkesa me tulla bie nga kamionçina, rrezikon kalimtarët dhe makinat në Lezhë

161 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Ngarkesa me tulla bie nga kamionçina, rrezikon kalimtarët dhe makinat në Lezhë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas