Ngjashmëritë mes Vladimir Putinit dhe Adolf Hitlerit

252 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Apr 2022 / Në kategorinë People & Blogs

Ngjashmëritë mes Vladimir Putinit dhe Adolf Hitlerit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas