Në radhë


‘Niku i Ramës dhe Veliajt’/ Ndragheta pastron paratë në kullat e Tiranës

187 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Paratë e klanit mafioz italian Ndragheta po investohen në sektorin e ndërtimit në Shqipëri me ndërmjetësimin e njerëzve të lidhur me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe kryeministrin Edi Rama.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë