Në radhë


Nis seleksionimi i pacientëve, kush kurohet në spital dhe kush jo

30 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Nis seleksionimi i pacientëve, kush kurohet në spital dhe kush jo

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë