Në radhë


Një çift të dehurish kapen në kamera teksa nuk ngjisin dot shkallët...

174 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti kur një çift të dehurish të moshës së mesme janë duke luftuar të ngjisin shkallët por duke qenë keq të alkoolizuar e kanë pothuaj të pamundur.

Burri fillimisht bën përpara por duket se nuk arrin gjë dhe përfundon duke u rrëzuar nga maja e shkallëve.

Ai përfundon pranë partneres së tij, e cila duket komplet e përhumbur në përpjekjen e saj për të ngjitur qoftë edhe 1 shkallë.

Sjelljet dhe përpjekjet e tyre duket se janë kapur nga kamerat e sigurisë në mëngjes në Irlandë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë