Një lokal i inspiruar tërësisht nga një serial televiziv

233 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ka raste kur një sukses ia rritur nga dikush ndikon t’iu japë një ndihmesë edhe bizneseve të tjera si është edhe rasti i një seriali televiziv të quajtur ‘Breaking Bad’ i cili u bë shumë i famshëm në mbarë botën dhe pati shumë shikues të interesuar.

Por si duket disa persona me interes fitimin po ndoshta edhe pak nostalgjikë për përfundimin e serialit vendosën të hapin një lokal në stilin e këtij filmi.

Fansat kanë hapur: Walter's Coffee Roastery, ku kanë arreduar gjithçka në stilin e serialit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas