Një profesor ka ndërtuar vilën e ëndrrave e cila kap qiellin

81 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një burrë kinez ka kaluar gjashtë vjet duke ndërtuar vilën e tij të ëndrrave në formën e një mali- në krye të një blloku apartamentesh në Pekin.

Profesori Zhang Lin zhvendosi tonelata rrënojash dhe shkëmbinjsh mbi çatinë e ndërtesës për të ndërtuar shtëpinë e egër që duket sikur është gdhendur nga një mal.

Prona ka edhe një kopsht shkëmbor malor, të kompletuar me rrënoja dhe shkurre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas