Në radhë


Një grua shpëtoi një elefant foshnje, dhe sot ka një ‘miqësi’ të fortë me të

460 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Njerëzit zakonisht kanë kafshë shtëpiake si mace, qen, papagall, breshka ose peshk, por sa shpesh e shihni dikë me një elefant të përkëdhelur?

Këto krijesa madhështore i përkasin botës së egër, por një këlysh i vogël i gjetur në rrugë u bë pjesë e shtëpisë së kësaj gruaje të sjellshme që ka vendosur ta rrisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë