Një hotel i gjithi dedikuar Twitter-it

821 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Shumë njerëz kalojnë pushimet e tyre duke publikuar në mënyrë të vazhdueshme fotot ne Twitter dhe njëkohësisht duke shoqëruar postimet me statuse të shpeshta. Një zinxhir hotelesh ka vendosur ta verë një jetë një trend të tillë, duke krijuar një hotel me një tematike `tërësisht të lidhura me Twitter-in.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas