Një person lidh qenin pas makinës dhe e tërheq zvarrë, tmerrohen shoferët në Vlorë

107 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Një person lidh qenin pas makinës dhe e tërheq zvarrë, tmerrohen shoferët në Vlorë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas