Një shofer kamioni humbet kontrollin dhe bie nga ura 20 metra e lartë

214 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Feb 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një moment tronditës kur një shofet kamioni humbet kontrollin dhe bie nga një urë e lartë 20 metra.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas