Në radhë

Vdes boksieri
syrinet
19 Shikime

Një skenar i denjë për film/ Një nënë vdes teksa ushqente fëmijët e saj me gji në mes të detit

34 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Sep 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një skenar i denjtë për filma. Më 3 shtator Mariely Chacon dhe familja e saj organziuan një udhëtim me anije në ishullin e pabanuar në La Tortuga. Por anija e tre u nda në dysh nga valët e egra të detit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vdes boksieri
syrinet
19 Shikime