Një video e vjetër ku shfaqen Volodymyr Zelenskyy dhe Donald Trump trondit rrjetet sociale

183 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

Lufta në Ukrainë ka hyrë në ditën e 56-të dhe sulmi i ushtrisë ruse është intesifikuar në rajonin e Donbasit. Ndërsa sytë e botës janë drejtuar nga presidenti rus Vladimir Putin dhe drejt homologut të tij Volodymyr Zelenskky, një video e vitit 2019 në rrjete sociale tashëm është bërë hit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas