Nje video prej verteti dhe jo ne 3 apo 6D ne polikliniken e Durresit! Ndiqeni....mp4

214 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një tjetër video-dëshmi tregon për gjendjen e rëndë në spitale, ku pacientët lihen të presin me orë të gjata në gjendje të rënduar shëndetësore në dyert e tyre. Pamjet më të fundit vijnë nga një poliklinikë në qytetin e Durrësit,.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas