Në radhë


Njeriu me gojën më të madhe në botë

290 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Francisco Domingo Joaquim është një njeri i zakonshëm nga Angola me një aftësi "të jashtëzakonshme". Ai është mbajtësi krenar i rekordit për gojën më të madhe në botë. Goja e tij mat shtatëmbëdhjetë cm, dhe ai mund të vendosë çdo gjë në të nga kanaçe sode në portofolin e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë