Në radhë


Njihuni me kafshët shtëpiake më të përkëdhelura në botë

907 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një dokumentar televiziv zbuloi për dashamirës të kafshëve çuditshëm disa nga shpendët e kafshët më argëtuese e më të mrekullueshme që mund të keni parë ndonjëherë.

Shfaqja, e cila transmetohet në Channel 5 të hënën, zbuloi se njerëzit po shpenzojnë mijëra dollarë për miqtë e tyre të mbuluar me gëzof dhe me pupla qoftë kjo duke i veshur ato me rrobat më të mira ose duke i çuar në një banjë relaksuese.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë