Në radhë


Noka publikon videon: Fushatë pa drita në Zall Herr: Asgjë nuk e ndal ndryshimin

172 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Flamur Noka drejtues politik në Kamëz ka zhvilluar një takim ditën e sotme me strukturat e PD të njësive administrative Zall Herr, takim që është shoqëruar nga mungesa e energjisë.
‘Sot me strukrurat e PD të njësisë administrative Zall Herr.
Energjia elektrike mungon, por jo energjia dhe vendosmëria për një superfitore në 25 prill!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë