Në radhë


Nuk gjen punë, hedh universitetin në gjyq

1056 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

37 vjeçarja Anna Alaburda ka paditur Universitetin ku është diplomuar, sepse pavarësisht se është diplomuar me nota maksimale, nuk ka mundur të gjejë punë si avokate.

Ajo u diplomua në vitin 2008 në Thomas Jefferson Universiteti i Juridikut, e gjatë studimeve ajo nuk ka shpenzuar pak por plot 170,000$ dhe këto para i ka marrë kredi bankare si shumë studentë në botë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë