Në radhë

Operacioni i policise ne Tirane
syrinet
14 Shikime

Nuk i ndalon policisë, drejtuesi i automjetit ia mbath duke braktisur makinën

181 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia ka ndaluar në orët e fundit një makinë e cila një automjet i cili nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar.
Policia ka vënë në ndjekje mjetin dhe ka mundur ta ndalojë në lagjen ‘Vullnetari’.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Operacioni i policise ne Tirane
syrinet
14 Shikime