Në radhë


Nuk kishte vendosur maskë në rrugë, policia rreh kalimtarin në sy të fëmijëve

36 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një video që ka publikuar Periskopi shfaq disa policë të Kosovës teksa ushtrojnë dhunë fizike ndaj një burri ku sipas informatave jo zyrtare, bëhet fjalë për mos mbajtjen e maskës.
Në video shihet se burri rrahet në prani të fëmijëve dhe të një gruaje.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë