Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
64 Shikime

Nuk ndihesh mirë Vlad? Putini duket i paqëndrueshëm në pamjet e shërbimit të kishës për Pashkët

137 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Apr 2022 / Në kategorinë Entertainment

Vladimir Putin dukej i brishtë dhe paqëndrueshëm teksa ishte në një meshë në mesnatë për Pashkët Ortodokse, duke ndezur mëshuëm thashethemet rreth sëmundjes së tij. Me një pamje nervoze ai herë pas here kafashonte buzët dhe shfaqej I shëprqëndruar teksa ndiqte shërbesën e kishës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Pamjet nga Klosi
syrinet
64 Shikime