Në radhë


Nuk presin të kthehet shoferi, qentë i bien pa pushim borisë

535 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti plot humor kur një qen i përkëdhelur filloi të shtypë një bori makinash pasi pronarit iu desh shumë kohë të paguante benzinën.

Qenushët e adhurueshëm mbanin veshur bluza të kombinuara me njëri-tjetrin dhe ndodhi ka ngjarë në Nonthaburi, në Tajlandën qendrore.

Qenushi Channarong zbuloi se pronari ishte larguar nga makina për më shumë se dy minuta kur qentë filluan t’i binin borisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë