Në radhë

meta ne shijak
syrinet
107 Shikime

O Shijak me halle ç'më bëre o Zot! Më fute në valle tani nuk dal dot

600 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Kënga e Ramës dhe Dakos

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

meta ne shijak
syrinet
107 Shikime