Në radhë


“O shpirti mamit”, nëna e 26-vjeçarit që vrau partneren ganeze dhe u vetëflijua, shpërthen në britma

205 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Oct 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ “O shpirti mamit”, nëna e 26-vjeçarit që vrau partneren ganeze dhe u vetëflijua, shpërthen në britma

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë