Për festa merr lodrën me foton e babait, vogëlushja nuk ngopet së e përqafuari

343 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti që ngroh zemrën kur një vajzë e vogël buzëqesh me gëzim kur i jepet një kukull speciale me foton e babait të saj stampuar në të, të marinës amerikane, e cila ndodhet në Japoni.

Pamjet, të cilat u kapën në Jacksonville, Florida, tregojnë se 19-muajshia, Natalie Helsel përqafon dhe puth kukullën speciale sikur të ishte vetë babai.

Një Natalie e emocionuar hedh paketimin nga kutia përpara se të delte brenda dhe të marrë lodrën që ka një fotografi të babait të saj Richard të shtypur në të.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas