Në radhë


Përshkallëzohet protesta në Lezhë, qytetarët bllokojnë rrugën

29 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Është përshkallëzuar protesta e mbrëmjes në Lezhë. Me qindra të rinj kanë dalë nga banesa dhe kanë bllokuar rrugën duke kërkuar drejtësi për Klodianin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë