Në radhë


Për çka u hutua kështu Ramush Haradinaj?

1144 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 08 May 2019 / Në kategorinë News & Politics

Gjatë hapjes së takimit nga drejtori i KDI-së, Ramush Haradinaj dukej i hutuar dhe i thelluar në mendime. E kjo i ka ndodhur shpesh kryeministrit, për më tëpër shikojeni videon.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë